Ogłoszenie

• Od 1 września 2024 r. przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie działa punkt Regionalnego Centrum Kryzysowego w którym można skorzystać ze wsparcia psychologa. Usługi centrum są bezpłatne i nie wymagają skierowania. Ze wsparcia mogą skorzystać zarówno dzieci jak i osoby dorosłe z terenu powiatu choszczeńskiego. Wizytę można umówić pod numerem telefonu 95 765 25 78 wew. 125 lub osobiście w Regionalnym Centrum Kryzysowym ul. Bolesława Chrobrego 27a, 73 - 200 Choszczno, pokój nr 8 (wejście od Powiatowego Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności) w godz. 8:00 do 20:00.

• Od września bieżącego roku nasze przedszkole rozpoczęło zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju, jest to wsparcie dla dzieci, które otrzymały opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju organizowane są dla dzieci od momentu otrzymania opinii do podjęcia przez dziecko obowiązku szkolnego. Pomoc ta ma na celu niwelowanie czynników zakłócających rozwój dziecka, pobudzanie rozwoju psychomotorycznego i społecznego dziecka.

W ramach zajęć WWR oferujemy:

• Nasze 6-latki z gr. Motylki
    🦋 i Tygryski🐅 20wrzesnia brały udział w Leśnej Olimpiadzie zorganizowanej przez Nadleśnictwo Drawno.🌳 Wydarzenie miało na celu promowanie idei aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Uczestnicy zmagali się w następujących konkurencjach: 100 metrów na 100 lat - bieg z okazji 100-lecia Lasów Państwowych.🏃 Leśny skok - skok na leśnej skoczni.🏃 Rzut wysokich lotów - rzut leśnym dyskiem. 🤾Za wysokie osiągi były nagrody i pamiątkowe dyplomy. 🥇🥈🥉
    Dziękujemy za zaproszenie i świetną

• Przedszkole Miejskie w Drawnie
    ul. Choszczeńska 47